قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب رايگان وردپرس افزونه وردپرس کانون وردپرس
BC – تک ژن زیست
 

گروه پروبیوتیک‌های TakGen  B.C

TAKEGENE BC نام تجاری ثبت شده‌ی استرین باسیلوس کواگولانس (لاکتوباسیلوس اسپوروژنز)تولیدی شرکت تک‌ژن است.
 TAKEGENE BCفرم پوشش دار (انکپسوله) باسیلوس کواگولانس است. این محصول جایگزین مناسبی برای دیگر گونه های پروبیوتیکی حساس است که قابلیت تحمل دمای بالا و های متغیر و …می باشد. این محصول بلافاصله پس از مصرف تحت تاثیر اسید معده فعال شده و تولید  اسید لاکتیک می‌کند، که از باکتری‌های مفید دارای توانایی جایگزینی باکتری‌های غیر مفید موجود در دستگاه گوارش پشتیبانی می‌کند. ویژگی‌های فیزیکی منحصر به فرد TAKGENE BC، آنرا به محصولی برتر نسبت به دیگر پروبیوتیک‌ها مانند لاکتوباسیلوس، اسیدوفیلوس و بیفیدوباکترها در محصولات غذایی (غیر لبنی) تبدیل کرده‌است.
اسپور بودن TAKGEN BC به معنای آن است که در درون سلول باکتری، ساختاری استحکام یافته یا اسپور که از لحاظ ظاهری مشابه بذر می‌باشد شکل گرفته‌است. این پوسته‌ی بذرگونه یا همان اسپور از ویژگی‌های ژنتیکی سلوس باکتری در برابر حرارت و دما، تغییرات پیش‌بینی نشده‌ای که در فروشگاه‌ها و قفسه‌های عرضه‌ی محصول به وجود می‌آید و نیز اسید معده و صفرایی که باکتری در طول انتقال به سیستم گوارش با آن روبرو می‌شود، حفاظت می‌کند. باکتری اسپور به محض ورود به روده‌ی کوچک شروع به جوانه زدن و تولید سلول‌ها یا باکتری‌های مفید جدیدی خواهد کرد. دیگر گونه‌های ارگانیسم‌های پروبیوتیک مانند لاکتوباسیلوس‌ها، اسیدوفیلوس‌ها و بیفیدوباکترها توانایی ایجاد ساختار اسپور را ندارند و به همین دلیل در برابر فشار، دما، شرایط فروشگاهی و اسید معده آسیب‌پذیر می‌باشند.
طبیعت اسپور شده‌ی TAKGENE BC قابلیت حفظ بقا و مقاومت منحصر به فردی دارد؛ ویژگی‌ایی که آن را برای توسعه‌ی محصولات مختلف غذایی و دارویی متمایز می‌کنند. این باکتری برای حفظ خود نیازی به وسایل سرمایشی نداشته و می‌تواند دو سال ویژگی‌های خود را حفظ نماید. اما مهمترین عاملی که این باکتری را به محصولی جهانی تبدیل کرده‌است، اثبات علمی بهبود قدرت سیستم ایمنی و گوارش مصرف‌کنندگان می‌باشد.
سادگی فرایند به کارگیری TAKGENE BC:
–         بخرید؛
–         اضافه کنید؛
–         فرایند تولید را تکمیل کنید؛