notra-cream

مراقبت و زیبایی از پوست همیشه در اولویت افراد موفق و هدفمند است، چون برای همه‌ی امور زندگی مخصوصاً زیبایی و سلامتی برنامه‌ریزی مشخصی دارند.
ما با کمال افتخار به ارزشمندی سلامتی و زیبایی شما پی برده‌ایم و با کمک تیمی حرفه‌ای محصولاتی در جهت تحقق برنامه‌های زیبایی و سلامتی پوست شما به تولید رسانده‌ایم.
محصولاتی که مملو از سوپرایزهای هیجان‌انگیز برای پوست صورت و بدن شماست.
تیم حرفه‌ای تولید برند نوترا کرم شبانه‌روز برای تحقق خواسته‌های شما در تلاش است تا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا محصولات مورد نیاز پوست شما را به بازار عرضه نماید.
دیگر نگران موجود نبودن برندهای خارجی در داروخانه‌ها و فروشگاه‌ها نباشید. نوترا کرم نیاز پوست صورت و بدن شما را با تکنولوژی روز دنیا برطرف خواهد کرد.
برند نوترا با تسلط به نیازهای روزانه‌ی پوست صورت و بدن شما برنامه‌های روزانه‌ی شگفت‌انگیز و متفاوتی
را برنامه‌ریزی کرده تا بتواند به بهترین نحوه و شایسته‌ی مشتریان خود نیازهای پوستی آن‎‌‌ها را برطرف نماید.
آیا تایپ پوستی خود را می‌شناسید؟
ملاک انتخاب شما برای محصولات مراقبتی و روتین روزانه چیست؟
آیا سن پوست خود را می‌شناسید؟
ما تصمیم داریم با همراهی شما به رسالت و اهداف تولید برند نوترا کرم برسیم.

انواع تایپ پوستی:

پوست چرب: همیشه براق است. منافذ باز دارد. جوش‌دار است یا بسیار مستعد جوش است. ترشح بیش از حد چربی و لایه‌ی شاخی ضخیمی دارد.
پوست خشک: چربی ندارد. مات با چروک‌های ریز است. احساس کشیدگی عمقی دارد. اغلب دهیدراته می‌باشد.
پوست مختلط: در ناحیه‌ی T صورت چرب و درناحیه‌ی V صورت خشک است در نتیجه ترکیبی از علایم پوست چرب و خشک را دارد.
پوست نرمال: هیچ کدام از علایم بالا را ندارد.

معرفی برند نوترا کرم

برند نوترا کرم با پشتوانه‌ی علمی قوی و استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا و تفکر بهبود و تأمین نیاز‌های پوست صورت و بدن توسط تیمی مبتکر و خلاق متولد شده است.
برند نوترا در کمپانی متولد شده است که به صورت کاملاً تخصصی در تولید پروبیوتیک تبحر دارد و در زمینه‌های مختلف صنعتی بیش از یک دهه فعالیت مستمر داشته است. تولید محصولات بهداشتی درمانی با نام تجاری نوترا کرم محتوای پروبیوتیک برای اولین بار در ایران به تولید انبوه رسیده است. قابل ذکر است استفاده از پروبیوتیک در فرمول محصولات بهداشتی و درمانی نیاز به دانش فنی اختصاصی دارد.
سبد بزرگ و کامل برند نوترا با چشم انداز تأمین تمامی نیازهای پوست صورت و بدن اعضاء یک خانواده با انواع تایپ پوستی تدوین گردیده است و پس از تست‌های بالینی فنی به مرحله تولید انبوه رسیده است. تیم حرفه‌ای برند نوترا با تسلط کامل به شناخت نیاز مصرف کننده‌ی محترم ایرانی و ارزش‌های ایشان، خواسته‌های جامعه‌ی پزشکان پوست و مو و رقابت کیفی با بازارهای جهانی، برنامه‌ی تولید انبوه را به مرحله‌ی اجرا درآورده است.
برند نوترا کرم با انتخاب طرح و رنگ ساده در بسته‌بندی و پکیجینگ تمرکز بر کیفیت و عملکرد موثر فرمول محصول را بیان می‌دارد.

با کرم پروبیوتیک ترمیم کننده و آبرسان نوترا کرم آشنا شویم

پروبیوتیک‌ها میکروارگانیسم‌های مفیدی هستند که مصرف میزان کافی از آن‌ها سبب نمایان شدن اثرات سلامت بخش در بدن میزبان می‌شود. این میکروارگانیسم‌های مفید به بهبود و تقویت سیستم ایمنی و سد دفاعی پوست با افزایش بیان پروتئین‌های اتصال دهنده بین سلول‌های پوست کمک می‌کند.

کاربرد پروبیوتیک

یکی از مهم‌ترین و پراهمیت‌ترین موارد در روند درمان پوست‌های آسیب دیده و حساس تأمین و اصلاح قدرت آبرسانی، بازسازی سلولی، ایجاد روند درمان علمی موثر، کاهش التهاب و خارش‌هایی که باعث مختل شدن زندگی روزمره فرد می‌گردد، است.
وجود این میکروارگانیسم‌های مفید از رشد و تکثیر باکتری‌های بیماری‌زا جلوگیری می‌کند و باعث بهبود و اصلاح عملکرد سد دفاعی پوست می‌گردد.
به تازگی متخصصان پوست مو و زیبایی به جای ضد عفونی کردن پوست برای از بین بردن باکتری‌های بیماری‌زا و درمان آکنه توصیه بر تقویت فلور طبیعی پوست با استفاده از پروبیوتیک‌های موضعی دارند.

عملکرد محصول

• کمک به درمان بیماری‌های پوستی مانند اگزما، درماتیت، پسوریازیس
• مرطوب کننده و حفظ رطوبت طبیعی پوست
• رفع التهاب و خارش ناشی از تحریکات فیزیکی و شیمیایی
• تحولی در ترمیم آسیب دیدگی‌های پوستی به دلیل وجود میگروارگانیسم‌های مفید FRIENDLY BACTRIAL (پروبیوتیک)
• کمک به بازسازی لایه‌های آسیب دیده‌ی پوست تمامی نواحی بدن
• یکپارچگی سد دفاعی پوست و عملکرد ضد میکروبی به دلیل وجود پروبیوتیک
• حفظ pH اسیدی سطح پوست با بهبود عملکرد سد دفاعی

چشم انداز برند نوترا کرم چیست؟

ما با هدف ارتقاء کیفی استفاده از محصولات بهداشتی درمانی در روتین‌های روزانه‌ی پوستی مصرف کننده‌ی هوشمند ایرانی دست به تولید محصولی متفاوت زده‌ایم که برای اولین بار در ایران به مرحله‌ی اجراء رسیده است تا هم دانش روز جهانی را وارد بازار داخلی نماییم و هم مصرف کننده را به ارزش‌های مصرفی خود برسانیم. اجرای این پروژه‌ی ارزشمند حاصل سال‌ها تحقیق و بررسی‌های علمی تیمی خلاق و مبتکر می‌باشد. ما در نظر داریم سبد کالایی را عرضه نماییم که با وجه تمایزهایش نیاز استفاده از برندهای خارجی را کاهش داده و کمک به درمان بیماری‌ها و انواع عارضه‌های پوستی در جامعه باشد. از بزرگترین اهداف تولید برند نوترا کرم یاری رساندن به جامعه پزشکی می‌باشد تا با محصولی متفاوت و کمترین هزینه نیازهای پوستی بیماران خود را مرتفع نمایند. سبد کالایی برند نوترا کرم شامل مجموعه‌ای از کالاهایی خواهد بود که تمام نیازهای پوست صورت، بدن و مو را برطرف می‌نماید که در فازهای مختلف زمانی به مرحله‌ی تولید می‌رسد.
ما مفتخریم با راه اندازی پروژه‌ی متفاوت تولید محصولات بهداشتی درمانی با فرمولی جدید و به‌کارگیری از پروبیوتیک برای اولین بار در ایران گامی بزرگ در این صنعت برداشته‌ایم.

واژه یا عبارت مورد نظر خود را تایپ کنید و سپس بر روی Enter کلیک کنید.